Foosshop

Logo pre eshop s doplnkami ku kalčetku, ale aj merch, ktorý má určovať trend a zároveň zvyšovať povedomie o stolnom futbale.

do dizajnu vždy pripravený.

Oficiálne zadanie sme nedostali a práca bez zadania je ako šmýkačka na členok. Šmýkačke sme s prehľadom vykrili a spravili to po svojom. Z vlastnou stratégiou sme šli do boja. Zápas so súperom (časom) bol napínavý, ale pár minút pred deadlainom prišiel zvrat. Bám,  myšlienka ako zahrnúť stolný futbal do loga a zároveň spraviť logo čisté, moderné a bez zbytočných rušivých elementov prišla, ako blesk z jasného neba. 

víťazná šnúra za logom.

Keďže FOOS je po našom kalčetko a ako je už teda z loga jasné, futbalový panáčik spravený z 2 očiek jednoznačne vystihuje celú podstatu brandu a do názvu zapadol ako lopta do bránky. Oranžová a čierna farba pôsobí športovo a navzájom sa energicky dopĺňa. Panáčika z loga využívame ako hlavný pattern brandu, ktorý ma nekonečno veľa využití. Merch, pútavá reklama, či už len ako čistý vizuál hockam placenutý.

páči sa ti čo robíme?

Narazil si na úplné dno nášho webu. Ak sme ťa zaujali a potrebuješ grafický návrh webu, logo alebo kompletné nastavenie brandu, sme ready.

Napíš nám

páči sa ti,
čo robíme?

Narazil si na úplné dno nášho webu. Ak sme ťa zaujali a potrebuješ grafický návrh webu, logo alebo kompletné nastavenie brandu, sme ready.

Kontaktuj nás

čekni iné dizajny.
Rôzne projekty, naroční klienti a mrte veľa odpracovaných hodin, v nás prebudilo tieto nadľudské schopnosti.
čekni iné dizajny.

Nároční klienti a mrte veľa práce nám dodalo schopnosti, s ktorými dokážeme tvoriť dobré dizajny.

zostaň s nami
v kontakte.
mysme@partaci.com
0948 006 838
sleduj naše
sociálne balíčky.

© 2024 PARŤÁCI — ALL RIGHTS RESERVED